ДОМОВИНИ

За християнським звичаєм домовина є одним з головних атрибутів обряду поховання. В народі вважається домовина як «новий» або «вічний» дім людини відійшовшої в інший світ. Перш за все ви зтикаєтесь з вибором домовини, яка може бути виготовлена з деревини та оббита тканиною так і з натурального дерева. В комплекті обов’язково має бути постіль. А буде домовина з тканини чи з дерева ніяк не вплине на те щоб гідно провести близьку людину в останню путь.

Наш магазин має в продажі домовини оббиті велюром-шторою, велюром-стретчем, атласом, шовком а також з готової оббивки велюр драпірований, атлас драпірований та атлас драпірований ручної роботи. Всі домовини з тканини можуть бути шестигранні або чотиригранні та мають довжину від 1.5м до 2.2м та по ширині від 0.65м до 1.0м. Кольорова гамма – чорні, коричневі, темно-сині, бордові, червоні, голубі, жовті, зелені, бежеві, персикові. Внутрішня поверхня домовини оббита шовковою, атласною тканиною або шовковою вкладкою; та прикрашені кружевом або стрічкою.

Завдяки власному виробництву можливе виготовлення домовини в найкоротший термін за індивідуальними побажаннями клієнтів.

Великий асортимент дерев’яних домовин виготовлених з хвойних та твердих сортів деревини, різної конфігурації та кольорової гамми, чотирьох гранні, шестигранні, саркофаги з двома кришками, з лакованим покриттям ззовні та довжиною від 1.5м до 2.2м. Внутрішня поверхня оббита атласною вкладкою.

Лаковані домовини маються в наявності, а також можливе замовлення в індивідуальному порядку по каталогу з доставкою в будь-яку точку України.

Зворотній зв'язок

Якщо у Вас виникли запитання, або вам потрібна консультація спеціаліста, Ви можете зателефонувати нам в будь-який час за вказаними номерами, або залишити свої контактні данні і ми обов'язково Вам допоможемо!

Ритуал

ФОП Верещак

(095) 056-62-91
(063) 229-36-07

м. Бориспіль
вул. Лугова, 3в

ЦІЛОДОБОВО
БЕЗ ВИХІДНИХ